تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


حراست IT

  حراست IT چیست؟

  امروزه در اکثر سازمان های دولتی که دارای شبکه های کامپیوتری بزرگ هستند حراست فناوری اطلاعات اهمیت زیادی دارد. حراست IT در بخش حفاظت نرم افزاری، جلوگیری از خروج اطلاعات مهم، کنترل دیتا، حفاظت از سیستم ها و جلوگیری از نفوذ و خرابکاری را بر عهده دارد.
   
  شرح وظایف حراست فناوری اطلاعات در سه فرآیند اصلی خدمات شبکه، سخت افزاری و خدمات مشاوره ای تعریف می شود که شرح کلی کار آنها را می توان به پنج دسته تقسیم کرد.
   ۱-بررسی نیازهای سخت افزاری مورد نیاز واحدهای تابعه حوزه ۲- تشخیص و تعیین چگونگی رفع نیازها با استفاده از امکانات موجود سازمان ۳- ارائه نظارت کارشناسی برای خرید یا سفارش خرید آنها از منابع داخلی یا خارجی براساس استانداردهای مصوب۴- نصب و راه اندازی سخت افزار مورد نیاز کاربران و کارشناسان برای استفاده از نرم افزارهای طراحی شده است.
   
  ۵- ارائه خدمات پشتیبانی فنی برای نگهداری و تعمیر تجهیزات و وسایل سخت افزاری به طور مستقیم از خدمات متمرکز سازمان و یا خدمات فنی خارج از سازمان، تهیه، نصب و پشتیبانی کلیه تجهیزات فعال و غیرفعال از جمله وظايف حراست فناوري اطلاعات است.  این مطلب تا کنون 90 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : حراست ,خدمات ,اطلاعات ,افزاری ,سازمان ,مورد نیاز ,فناوری اطلاعات ,حراست فناوری ,حراست فناوری اطلاعات ,
  حراست IT

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 4 مرداد 1396

تبلیغات

جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

تبلیغات

ads3

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر